נדל"ן להשקעה

נדל"ן להשקעה

כולם רוצים לעשות כסף והרבה באמצעות נדל"ן להשקעה , אבל איך זה באמת עובד? האם כל עסקאות הנדלן זהות? ומהם הסיכונים הכרוכים בעסקאות נדל"ן להשקעה ? 

קניית נכס נדל"ן להשקעה לרוב מתייחס לנכס אשר אינו בשל לייצר תשואה במצבו הנוכחי ונדרשת תשומת לב נוספת , בין אם זה בשיפוץ , הפשרת קרקע , עליית ערך הנכס , עסקאות קומבינציה ועוד.. 
לכן כאשר אנחנו מתייחסים למושג נדל"ן להשקעה , אנו למעשה מתייחסים ל-2 רכיבים נפרדים , נכס פוטנציאלי והשקעה מצידנו. 

איכות השילוב בין הנכס הנכון למידת ההשקעה הנכונה , יכולה להניב את התשואה הפטנסטית אשר כה קורצת למשקיעים רבים אשר מחפשים לקחת חלק בענף הנדל"ן. 

בין אם אתם מחפשים השקעה בדירה בשכונה מתפתחת ומתכוונים להשכיר אותה לטווח של 20 שנה ומעלה או לחלופין אם רכשתם מספר חלקות קרקע מתוך ניסיון למנף את חלקכם בעסקת קומבינציה , אתם למעשה נמצאים תחת הקטגוריה של נדל"ן להשקעה . ולכן עליכם להכיר את סוגי העסקאות , הסיכונים , לוחות הזמנים המקובלים וכיצד לחשב עלויות ואירועים בלתי צפויים. 

דפדו בין עמודי האתר בקטגוריה של נדל"ן להשקעה וקראו היטב , אולי נוכל לסייע לכם לחסוך כמה שקלים בתהליך או אפילו להקטין את הסיכון בעסקה הבאה שלכם. 

תמיד תהיתם מה המשמעויות של המושגים המורכבים בעולם הנדל"ן ? ריכזנו עבורכם את מילון המושגים הדרוש להשקעה הבאה שלכם.. 

איזה סוג קרקע לרכוש ? האם מגרש עם ייעוד מסחרי עדיף על קרקע חקלאית ? או שאולי עדיף דירה המיועדת לתמ"א 38 ? קראו את ההבדלים והיתרונות של כל אחת מהאפשרויות

האם במרכז הארץ עוד נותרו עסקאות רלוונטיות למשקיעים? האם ישנן קרקעות להשקעה במחיר סביר במרכז הארץ ?